قوانین و مقررات عمومی سایت تاج کیهان

۱-در نظر داشته باشید کلیه خدمات سایت تاج کیهان مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون جرائم اینترنتی است و کاربر نیز متعاقبا موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.
۲-کاربر به شخصی حقیقی اطلاق می شود که اطلاعات در خواستی در فرم ثبت نام را درج و حساب کاربری ایجاد کرده و اقدام به ثبت سفارش و یا استفاده از خدمات سایت نماید.
۳-تمامی تور ها و خرید ها از طریق سایت به صورت قطعی می باشد(چارتر) و امکان عودت مبلغ یا کنسلی وجود ندارد.
۴-هر کاربر حق انتخاب و استفاده از یک نام کاربری دارد.
۵-مسئولیت هر گونه مغایرت مشخصات کاربری با هویت واقعی عضو سایت به عهدی خود افراد بوده و سایت تاج کیهان هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد.
۶-سایت تاج کیهان تنها با آژانس های معتبر (که دارای سابقه طولانی و معتبر در فروش بلیط و تور و کسب رضایت مندی بالای مشتریان می باشد) همکاری می کند. جهت همکاری با تاج کیهان از طریق صفحه همکاری با ما درخواست خود را ارسال نمایید. مجموعه تاج کیهان پس از بررسی و تایید مدیر عامل با شما تماس می گیرند.
۷-به سایت تاج کیهان این اجازه را می دهید که از طریق اطلاعات وارد شده در فرم تورهای به روز و رویداد های جدید را به شماره همراه یا ایمیل شما ارسال نماید.
۸-در راستای حفاظت از اطلاعات خصوصی افراد و رعایت قوانین اخلاقی، سایت متعهد می گردد که از این اطلاعات صرفا در راستای استفاده برای خود شما (کاربر) بهره برده و به هیچ شکل اطلاعات افراد در اختیار هیچ شرکت یا نهادی قرار نمی گیرد(به جز نهاد های قضایی و پلیس فتا با حکم قضایی قرار می گیرد).
۹-لازم به ذکر است که داده های مهم از قبیل رمز عبور به صورت کد شده ذخیره می گردند و توسط افراد فنی شرکت نیز قابل بازایابی نمی باشند. جهت اطلاع از الگوریتم Hash به سایت مرج مراجعه فرمایید.
۱۰-با تأیید این فرم به منزله مطالعه و قبول قوانین مربوط به خرید یا رزو تور یا بلیط ها می باشد.